Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Aketroniks, 1982 yılından beri süre gelen büyük bir tecrübenin yeni bir vizyon ve kurumsal kimlikle birleşmesi sonucu 2014’de başta endüstriyel mutfak sektörü olmak üzere her sektörün elektronik kontrol ünitesi ve kontrol panel ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuştur.
Birçok farklı sektörün ihtiyaç duyduğu elektronik kart, kontrol panelleri, elektronik pano ve kablo demetlerini sahip olduğu ileri teknoloji ve tecrübeyle üreten Aketroniks, kurulan yeni makine parkurları ve genişleyen kadrosu ile yıllık 50 bin adetlik elektronik kontrol ünitesi üretimi yapmaktadır.
Araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde teknolojideki tüm yenilikleri ürünlerine kazandırarak verimliliğini sürekli arttırmaktadır. 2018 yılında T.C. Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından onaylanan Ar-Ge Merkezi olma yolunda adım atmış ve başarmıştır.
Kalite, Aketroniks’in vazgeçilmezidir. Mükemmeliyetçilik ve müşteri memnuniyeti odaklılık Aketroniks’in başarısındaki en önemli faktörlerdir.Kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önem, hizmet verdiği sektörlerden biri olan endüstriyel mutfak sektöründe önemli bir tedarikçi haline gelmesini sağlamıştır.