Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1982 yılında Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üretimi konusunda  başlayan üretim serüvenimiz  KONYA ISI markası ile devam etmektedir. Geçen yıllar  boyunca, kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen anlayışımızla, şirketimiz istikrarlı büyümesine ve yatırımlarına devam etmektedir.

Son yıllarda, Endüstriyel mutfağın bir yan dalı olan Street Food Ekipmanlarına ve mobil mutfak sistemlerine olan ihtiyaç, dünyada ve ülkemizde günden güne artmaktadır. Şirketimiz, geçtiğimiz 10 yılda sayısız Mobil Mutfak  üreterek bu konudaki tecrübesini artırmıştır. Bunun sonucunda da 2018 yılında mobil sistemleri,  MOBILCHEF markası ile Trailer Tipi, Karavan Tipi, Kiosk Tipi, ve Araç Üstü Çözümler ana başlıkları altında üretmeye başlamıştır.   

Sektörümüzün, ürünlerimizin ihtiyacı olan elektronik sistemlerin, ar-ge, tasarım ve üretimini yapan AKETRONİKS LTD. ŞTİ. 2013 yılında, daha teknolojik ve daha yerli endüstriyel mutfak ekipmanları üretimine katkıda bulunmak için kurulmuştur. Güçlü makine parkı ile ülkemizde çok zayıf olan gömülü (Embedded) elektronik sistemlerin üretimi konusunda dünya standartlarındaki fabrikasında üretime başlamıştır.  Ayrıca Mart 2018 tarihinden itibaren de T.C. Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından onaylı AR-GE MERKEZİ olmuştur. Güçlü Mühendis ve teknik kadrosuyla faaliyetlerine devam etmektedir.

2018 yılında, Konya Isı Ltd Şti ndeki metal işleme kabiliyetlerimiz ile Aketroniks Ltd Şti’ndeki elektronik sistemlerin geliştirilmesi ve üretilmesindeki kabiliyetlerimizi birleştirerek farklı sektörlerde de üretim yapmaya karar verilmiştir. Bu çerçevede son teknoloji metal işleme makinaları ve kart üretimine yönelik ilave makine yatırımları yapılmıştır. Yeni sektör olarak da AKESEC markası ile Geçiş ve Güvenlik Kontrol Sistemlerinin üretimi ve AKEMED markası ile de medikal cihaz ve ekipmanları üretimi hedeflenmiştir.

Amacımız, 1982 de başlayan ve devam eden  üretim tecrübemizle, uzman kadro ve deneyimli personelimizle, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimizle, verdiğimiz her sözün arkasında duran anlayışımızla sizlere yeni sektörlerde de en iyi şekilde hizmet etmektir.